تولید کش گرافنی 200 برابر محکم‌تر از فولاد

محققان از گرافن درتولید کش‌های لاستیکی بهره گرفتند.به گزارش ایسنا ،این کش‌های لاستیکی می‌توانند چگونگی انتقال مواد غذایی از طریق زنجیره‌های عرضه را تغییر دهند، حمل و نقل قطعات الکترونیک شکننده را ساده تر کنند وهمیشه سالم باقی بمانند و دوام بیاورند.گرافن دارای ویژگی خارق‌العاده‌ای است، به طوری که 200 برابر سخت تر از فولاد بوده که قوی‌ترین ماده شناخته شده برای انسان است.
 
گوشی ۲۴۵۰ دلاری لامبورگینی
لامبورگینی از گوشی اندرویدی لوکس آلفا وان رونمایی کردکه ۲۴۵۰ دلار قیمت دارد.به گزارش zoomit ،این گوشی قابی از فلز مایع و روکشی از چرم دست‌ساز مشکی ایتالیایی دارد.آلفا وان به نمایشگر 5.5 اینچی امولد با دقت QHD معادل ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل مجهز شده است. در دل این گوشی، تراشه‌ اسنپدراگون ۸۲۰ قرار دارد .پشت گوشی دوربین ۲۰ مگاپیکسلی و جلوی آن، دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی قرار دارد.
 
تولید مریخ نورد برای ساکنان زمین
اگر شما هم جزو علاقه مندان به فناوری هستید که دوست دارید شانس هدایت یک مریخ نورد راروی کره زمین پیدا کنید، می توانید به آرزوی خود برسید.به گزارش مهر، مهندسان لهستانی نمونه ای از این محصول را برای علاقه مندان به تجربه این کار روی کره زمین طراحی کرده اند.محصول تازه یک خودروی چهارچرخ کنترل از راه دور است که می تواند روی زمین های ناهموار و حتی آب حرکت کند.
 
منبع : روزنامه خراسان