روبات موبایل 
روبات روبوهون شارپ یک گوشی هوشمند اندرویدی است که در قالب روبات توسعه یافته و قابلیت ایستادن، حرکت و تعامل با کاربران از طریق دریافت دستورات صوتی را دارد.به گزارش zoomit ،روبوهون با پروژکتور ‌اچ‌دی، می‌تواند تصاویر را روی دیوار پخش کندودر بخش پشتی به نمایشگر ۲ اینچی مجهز شده است. نسخه ۵ اندروید و  دوربین ۸ مگاپیکسلی دیگر مشخصات این روبات ۱۹.۵ سانتی‌متری۱۲۸۰ دلاری است.
 
 
عکس خارق العاده از منطقه پر ستاره کهکشان راه شیری
جست وجوگر سازمان ESA، از نقطه ای از کهکشان راه شیری عکاسی کرده که در هر درجه مربع آن حدود 4.6 میلیون ستاره وجود دارد.به گزارش مهر ، تصویر جدیدبخشی از آسمان را نشان می دهد که در آن گرد و غبار ستاره ها دیده نمی شود و تراکم ستارگان در آن بسیار زیاد است، به طوری که در هر درجه مربع حدود 4.6 میلیون ستاره وجود دارد.درکل این تصویر حدود ۶ درجه مربع را در بر می گیرد.

 

وقتی ساعت هوشمند مثل سایه دنبال تان می کند
اپلیکیشن جدیدی طراحی شده که با نصب روی ساعت هوشمند امکان ردیابی و کنترل دقیق هر حرکتی را به کاربر می دهد.به گزارش مهر، این فناوری می تواند به افراد در کنترل دقیق شاخص های سلامت و شرایط اندام های بدن کمک کند.با این نوآوری چنین ساعت هایی هر کاری را که کاربر انجام می دهد ،تشخیص و ثبت می کنند. این ساعت هوشمند برای این کار منتظر دستور نمی ماند وکاملا هوشمندانه اقدام به ثبت چنین حرکاتی می کند.