نروژ برای کشتی ها تونل 200 میلیون دلاری می سازد
نروژ قصد دارد با هزینه ۲۰۰ میلیون دلار تونلی برای کشتی ها بسازد.به گزارش مهر، نروژ قصد دارد تونلی برای کشتی ها بسازد تا بتوانند از دریایStadhavet عبور کنند. این پروژه در صورت احداث نخستین تونل مخصوص کشتی ها خواهد بود.برای ساخت آن باید 7.5 میلیون تن سنگ منفجر شود تا تونلی به طول یک مایل و ارتفاع ۱۲۱  و عرض ۸۷ فوت ساخته شود. همچنین ساخت تونل ۲۰۰میلیون دلار هزینه دارد.فرایند ساخت تونل از ۲۰۱۸ آغاز می شود.
 

تولید برق از پنجره‌های ساختمان!
پوشش مایع و شفافی ساخته شده که با پوشاندن پنجره، آن را تبدیل به پنل خورشیدی می‌کند.به گزارش ایسنا ،می‌توان انرژی خورشید را با چسباندن یک نوار شفاف به شیشه یا پلاستیک ذخیره کرد."سولار ویندو" یک آرایش خورشیدی فتوولتائیک (OPV) مایع و شفاف تولید شده از مخلوطی از کربن، هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن که می‌تواند روی سطوح شفاف را بپوشاند.پوشش مایع، سلول‌های خورشیدی فوق العاده کوچکی را تشکیل می‌دهد که ازگروه‌ها یا صف‌های منظم تشکیل شده‌اند.
 

شلواری که با خوردن پوست شما را لاغر می‌کند!
شلواری تولید شده که مواد به کار رفته در آن باعث «خوردن پوست بدن» می‌شود و از این طریق به کاهش وزن کمک می‌کند.به گزارش باشگاه خبرنگاران، طراحان این شلوار۴۶ دلاری معتقدند پوشیدن آن طی ۲ ماه می‌تواند تا ۲/۵ سانتی‌متر ازحجم پاها کم کند. این شلوار از صدها دانه «تورمالین» ساخته شده که ماده معدنی بلوری متشکل ازآلومینیم، آهن، منیزیم، سدیم، لیتیم و پتاسیم است وبا خوردن پوست، به کاهش وزن کمک می‌کندوبا ایجاد اصطکاک، دمای پوست را بالا می برد و به بهبود گردش خون کمک می کند.