اتوی همزمان ۱۲ لباس !
 

سیستم Effieکه بیشتر شبیه یک تخته اتوی بزرگ عمودی است ، می تواند همزمان تا ۱۲ لباس را اتو کند. به گزارش مهر ،برای استفاده از Effie کافی است لباس ها را به جارختی های ویژه تعبیه شده درون آن آویزان کنید و در دستگاه را ببندید. کل فرایند اتو زدن ۱۲ لباس با این دستگاه حدود ۳ دقیقه زمان می برد . برای تولید بخش هایی از این دستگاه از چاپگر سه بعدی ودستگاه های برش سه بعدی استفاده شده است.
 

طراحی کیس گوشی با باتری 5500 میلی آمپری
 

گلکسی نوت 8 از برترین گوشی های هوشمند بازار است که دو مشکل دارد: یکی قیمت بالا و دیگری باتری آن که به سرعت شارژش را از دست می دهد.به گزارش فارس، گلکسی نوت 8 باتری 3300 میلی آمپری دارد که با امکانات گسترده چندرسانه ای این گوشی حتی برای یک روز استفاده هم کافی نیست.برای حل این مشکل قابی با نام اسلیم پاور عرضه شده که مجهز به باتری 5500 میلی آمپری است و 115 درصد به عمر باتری گوشی اضافه می کند.
 

ساخت بزرگ ترین باتری دنیا در استرالیا
 

الون ماسک ۱۰۰ روز دیگر از بزرگ ترین باتری دنیا در استرالیا رونمایی می کند.به گزارش مهر ، ۵۰ درصد مراحل نصب این باتری لیتیوم یونی ۱۰۰ مگاواتی ( ۱۲۹ مگاوات ساعتی) تکمیل شده است. چنین باتری پس از تکمیل، سه برابر بزرگ تر از واحدهای فعال ذخیره برق خواهد بود.این باتری در شرایطی ساخته می شود که به دلیل تندبادهای بزرگ، جنوب استرالیا با مشکل قطعی برق دست و پنجه نرم می کند.هزینه ساخت چنین باتری حدود ۹۵ میلیون دلار خواهد بود.