تک چرخ برقی هم از راه رسید
شاهد عرضه تک چرخ برقی برای جابه جایی در مسافت های کوتاه هستیم.به گزارش مهر،چرخ بزرگ این تک چرخ 1500 دلاری Uno Bolt ،به گونه ای طراحی شده که تعادل فرد هنگام استفاده ازدستگاه حفظ شود.برای کمک به هدایت وسیله، روی آن چند ژیروسکوپ نصب شده است.
یادگیری نحوه هدایت و حفظ تعادل روی این وسیله20 کیلوگرمی، تنها به ۱۵ دقیقه وقت نیاز دارد.
 لپ تاپ  با قطعات جدا شونده
پای‌-تاپ مدل بازطراحی شده‌ لپ‌تاپی است که به صفحه کلید کشویی مجهز است و امکان مشاهده‌ اجزای داخلی محصول را به کاربران می‌دهد.
 به گزارش zoomit ،این مدل از یک صفحه کلید کشویی بهره می‌برد که با کنار زدن آن می‌توان  به بخش داخلی دستگاه دسترسی یافت و مطابق نیاز ، ماژول‌های جدیدی ماننداسپیکر را به لپ‌تاپ اضافه کرد. بدین ترتیب کاربر می تواند با افزودن قطعات مورد نیاز ، لپ تاپ را از جنبه های گوناگون ارتقا دهد.
 دوربین حرفه ای قابل اتصال به گوشی های اندرویدی
یک دوربین دیجیتالی طراحی شده است که به سادگی به گوشی های اندرویدی وصل و از آن ها جدا می شود و برای تهیه عکس های حرفه ای قابل استفاده است.به گزارش مهر ، این دوربین که از طریق کابل USB Type-C به گوشی ها متصل می شود و بابیشتر گوشی ها و تبلت های اندرویدی سازگاری دارد، مجهز به حسگر یک اینچی است و تصاویر آن از کیفیت بیشتری در مقایسه با دوربین های عادی گوشی ها برخورداراست.