نابودی ۲۸۰ میلیون دلار پول مجازی با اشتباه برنامه نویسی
مهر-یک اشتباه برنامه نویسی هنگام رفع یک حفره امنیتی سبب شده است حدود ۲۸۰ میلیون دلار پول مجازی از بین برود.
کشف جدیدی که ۸ برابر هم جوشی هسته‌ای انرژی تولید می‌کند
دیجیاتو- محققان فرایند زیر اتمی جدیدی را کشف کرده اند که انرژی آزاد شده آن هشت برابر هم جوشی هسته ای است.منبع این انرژی از هم جوشی ذرات زیر اتمی به نام کوارک سرچشمه می گیرد.
آیفون ایکس در هوای سرد از کار می‌افتد!
خبرآنلاین- باگ بزرگ دیگری در گوشی جدید آیفون ایکس پیدا شد. این گوشی در هوای نزدیک صفر درجه کار نمی‌کند. اپل می‌گوید به زودی با آپدیت نرم‌افزاری مشکل را حل می‌کند.
در اینستاگرام علاوه بر افراد، هشتگ ها را هم دنبال کنید
دیجیاتو- اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیتی است که بتوان هشتگ ها را مانند حساب های کاربری در آن دنبال کرد. مثلا اگر به گربه ها علاقه مند هستید، می توانید هشتگ cat# را دنبال کنید تا آخرین تصاویر بارگذاری شده با این هشتگ روی تایم لاین تان به نمایش در آید.
اینستاگرام از دسترس کاربران خارج شد
مهر- از روزپنج شنبه صدها نفر از کاربران اینستاگرام از در دسترس نبودن این اپلیکیشن خبر دادند. بیش از ٥٠ درصد مشکلات گزارش شده مربوط به بخش newsfeed اپلیکیشن، ٢٦ درصد مربوط به مشکلات ورود به اینستاگرام و ٢١ درصد مربوط به اختلالات اپلیکیشن در بستر وب بود.
درمان دیابت نوع 2 با رژیم 2 ماهه!
ایسنا- رژیم‌های غذایی که کالری آن ها بسیار پایین است، می‌تواند دیابت نوع دو را درمان کند. در صورتی که فرد مبتلا به مدت دو ماه در روز بین 600 تا 800 کالری دریافت کند، می‌تواند کامل درمان شود.
توئیتر برای همه کاربران ۲۸۰ کاراکتری شد
مهر-توئیتر اعلام کرد، محدودیت ۱۴۰ کاراکتری خود را تغییر داده است و از این پس همه کاربران می توانند پیام های خود را با حداکثر ۲۸۰ کاراکتر ارسال کنند.
اجرای آزمایشی قابلیت بوک‌مارک در نسخه وب اینستاگرام
ایسنا-اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای مشاهده پست های بوکمارک شده در نسخه وب است.
مسیریاب "واقعیت افزوده" بهتر از جی‌پی‌اس
ایسنا-اپلیکیشن مسیریابی واقعیت افزوده "بلیپار"، عملکرد دقیق‌تری نسبت به جی‌پی‌اس را وعده می‌دهد .البته برای عملکرد خوب برنامه باید در شهری باشید که تحت پوشش آن باشد.