اطلاعات ١٨٠ میلیون کاربر موبایل در معرض خطر
مهر-به دلیل وجود اشتباهی در کدگذاری ٦٨٥ اپلیکیشن هکرها می توانند به پیامک ها و تماس های صوتی ١٨٠ میلیون کاربر موبایل دسترسی یابند.این شکاف امنیتی Eavesdropper نامیده می شود و هکرها با کمک آن می توانند از معاملات تجاری و اطلاعات حساس باخبر شوند.  به نظر می رسد این شکاف امنیتی ازسال٢٠١١ وجود داشته است.
آپدیت منحصربه‌فرد تلگرام به زودی منتشر می‌شود!
باشگاه خبرنگاران-موسس تلگرام اعلام کرده است که طی هفته جاری این پیام رسان آپدیت بزرگ و منحصر‌به‌فردی دریافت خواهد کرد.به تازگی پاول دوروف به سوال یکی از کاربران توئیتر که از او درباره آپدیت مخصوص گوشی آیفون ایکس پرسیده بود، چنین پاسخ داد: یک آپدیت منحصربه‌فرد به همراه ویژگی های گوناگون و رفع مشکلات نرم افزاری برای آیفون ایکس تا پایان هفته جاری ارائه خواهد شد.
اندروید جدید مصرف باتری هر برنامه را نشان می‌دهد
فارس-با به روزرسانی اندروید کاربران می توانند از میزان مصرف باتری توسط هر برنامه به طور دقیق مطلع شوند و از این طریق برای جلوگیری از خالی شدن سریع باتری برنامه ریزی کنند.نسخه پیش نمایش سیستم عامل Oreo 8.1 که به تازگی در دسترس برنامه نویسان و توسعه دهندگان قرار گرفته از قابلیت هایی برای متوقف کردن برنامه های مصرف کننده سریع باتری واعلام علت مصرف بالای برخی برنامه های موبایلی برخوردار است.
رئیس سابق فیس بوک: به ایجاد یک هیولا کمک کردم
مهر-شان پارکر اولین رئیس شبکه اجتماعی فیس بوک در اظهاراتی تند و انتقادی اعلام کردکه این شبکه اجتماعی به گونه ای اعتیادآور طراحی شده و از ضعف ها و آسیب پذیری های انسان سوءاستفاده می کند.وی تصریح کرد: فقط خدا می داند که فیس بوک چه بر سر مغز فرزندان ما می آورد. من به ایجاد یک هیولا کمک کرده ام.پارکر افزوده است: این یک دور باطل دریافت بازخورد تایید اجتماعی است و از این طریق شما از ضعف روانی انسان ها بهره می گیرید. امثال من، زاکربرگ و کوین سیستورم در اینستاگرام و همه ما از این موضوع آگاهی داریم.
ورزش قدرتی از مرگ زودرس جلوگیری می‌کند
ایسنا- ورزش قدرتی مانند ورزش هوازی باعث کاهش احتمال مرگ زودرس و ابتلا به سرطان می‌شود.ورزش قدرتی همچون وزنه زدن، دراز و نشست، اسکات و... می‌تواند به اندازه ورزش‌های هوازی همچون شنا و دویدن باعث کاهش احتمال مرگ شود. افرادی که ورزش قدرتی انجام می‌دهند ۲۳ درصد کمتر احتمال مرگ زودرس دارند و ۳۱ درصد کمتر در معرض ابتلا به سرطان هستند.
این نوشیدنی بدون رژیم غذایی لاغر می کند
مهر-محققان نوشیدنی ساخته اند که بدون تغییر رژیم غذایی، چربی های بدن فرد را می سوزاند و همزمان عملکرد فیزیکی و مغزی او را افزایش می دهد. 2.2 اونس از نوشیدنی حدود ۱۲۰ کالری دارد که هم اندازه انرژی یک موز رسیده است، اما جالب آن که در آن چربی، پروتئین یا کربوهیدرات وجود ندارد.