سلول بنیادی انسان موش‌های فلج را شفا داد
ایسنا-سلول‌های بنیادی انسان طی درمانی که فعلا فقط روی موش‌ها امکان‌پذیر است می‌تواند موش‌های پاراپلژی(فلج) را دوباره به حرکت درآورد.این سلول ها اساسا به پرکردن یک شکاف که دانشمندان در ستون فقرات این حیوانات یافته‌اند، کمک کردند.
آمازون اطلاعات سیا را ذخیره می کند
مهر-آمازون از نسخه جدید خدمت ذخیره وب خود برای سازمان سیا و دیگر سازمان های جاسوسی اطلاعاتی رونمایی کرده است. 
نینتندو سوئیچ «برترین گجت سال ۲۰۱۷» از نگاه تایم
مجله تایم، کنسول نینتندو سوئیچ را به‌عنوان برترین گجت سال انتخاب کرد.
تلگرام در پاکستان فیلتر شد
ایرنا - تلگرام در چند روز گذشته در بیشتر نقاط پاکستان در ارائه سرویس با محدودیت هایی مواجه شده و خدمات این پیام رسان تنها با اتصال به اینترنت برخی سیم کارت های این کشور امکان پذیر است.مسئولان پاکستان تاکنون در این باره اظهار نظر نکرده اند.
نسل جدید اینترنت 5G در عمان
ایسنا-عمان‌تل با همکاری اریکسون موفق به اجرای آزمایشی اینترنت 5G در پایتخت عمان شدند.
ابعاد جدید جاسوسی از گوشی‌های وان پلاس
فارس-در حالی که گفته می‌شد شرکت چینی وان پلاس از جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران این گوشی ها دست برداشته، حالا مشخص شده شرکت سازنده هنوز میزان انبوهی از داده های کاربران را روی سرورهای خود جمع آوری می کندو تقریبا تمامی مدل های گوشی یادشده دارای چنین ضعفی هستند و برنامه آزمایشی Engineer Mode روی آن ها نصب شده که به عنوان جای پایی برای جاسوسی های شرکت وان پلاس عمل می کند.
کنترل تمامی فعالیت‌های کاربران وب توسط 480 سایت مشهور
فارس-نتایج یک بررسی نشان می‌دهد همه فعالیت های کاربران اینترنت در بیش از ۴۸۰ سایت مشهور کنترل و اطلاعات آن ذخیره می‌شود. این سایت های اینترنتی که شهرت زیادی دارند داده های کاربران و اطلاعات واردشده توسط آن ها را ثبت و برای سرورهای ثالث ارسال می کنند.وردپرس، مایکروسافت، ادوبی، گو ددی، اسپاتیفای واسکایپ از جمله این سایت ها هستند.
بلاتکلیفی 3 ساله  طرح دریافت عوارض از بازی‌های خارجی
پارسا- مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با انتقاد از بلاتکلیفی سه ساله طرح دریافت عوارض واردات از بازی‌های خارجی گفت : متاسفانه در  شرایطی که اجرای این طرح می توانست یک  مزیت رقابتی برای بازی سازان ایرانی باشد اما مقاومت های زیادی انجام شد تا این طرح به نتیجه نرسد و سرانجام منتفی شد و در تلاش هستیم از طریق هیئت دولت این طرح را در بودجه سال 97 احیا کنیم .کریمی قدوسی در نشست خبری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران که  از 19 اسفند برگزار می شود، در پاسخ به خراسان افزود:تعجب آوراست که در کشوری که حتی برای نخود عوارض واردات می‌گیریم، چگونه یک محصول دیجیتال خارجی بدون عوارض وارد می‌شود و با شرایط کاملا برابر با یک محصول ایرانی اجازه عرضه در بازار پیدا می‌کند.وی همچنین از اجرای طرح ویژه فروش بازی‌های ایرانی خبر داد.