ابزارجدید برای ایجاد توفان توئیتری
توئیتر از افزودن قابلیت تازه‌ای به این شبکه اجتماعی خبر داد که به کاربران امکان می‌دهد، راحت‌تر توفان توئیتری Tweet Storms راه بیندازند. از حالا می‌توانید توئیت‌های طولانی خود را چند قسمتی و همزمان ارسال کنید.هدف از راه اندازی توفان توئیتری جلب توجه مردم جهان به موضوعات حساس سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و تاثیرگذاری بر افکار عمومی است.به گزارش فارس،کاربران از این پس برای ایجاد توفان توئیتری می تواننداز علامت + در صفحه نمایشگر در زمان تایپ مجموعه توئیت های خود استفاده کنند و مجموعه ای از توئیت های متصل و مربوط به هم را یک جا پیش نویس و ارسال کنند. از این طریق افزودن فایل های گیف، تصویروویدئو به توئیت ها هم تسهیل می شود.این قابلیت از ۲۵ توئیت همزمان هم پشتیبانی می کند.
 فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام ممکن شد
قابلیت فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام که در حالت آزمایشی بود، رسما فعال شد.به گزارش زومیت،به کمک این قابلیت جالب می‌توانید به‌جای افراد، هشتگ‌ها را فالو کنید.برای مثال با فالو کردن #آیفون10 می‌توانید فارغ از شخص فرستنده، یا این که او را فالو کرده‌اید یا خیر، تمام پست‌های مربوط به این هشتگ را از اکانت‌های مختلف در صفحه فید خود دریافت کنید.البته از آن جا که سرعت ارسال پست در هشتگ‌ها، به‌خصوص هشتگ‌های محبوب،لحظه‌ای است، اینستاگرام این ویژگی را تنها به Top Post ها اختصاص داده است تا فید خانگی شما با پست‌های هشتگی شلوغ نشود. بدین منظور در زمان مراجعه به یک صفحه هشتگ ، روی دکمه جدید follow ضربه بزنید تا تماشای پست های تازه حاوی این برچسب را در فید خود آغاز کنید. 
ترامپ استفاده از آنتی‌ویروس کسپراسکای را ممنوع کرد
باشگاه خبرنگاران-ترامپ رئیس جمهور آمریکا قانون ممنوعیت استفاده از محصولات شرکت روسی کسپراسکای در ادارات دولتی این کشور را امضا کرد.دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا مدعی‌اند هکرهای روسی از این آنتی‌ویروس یا دیگر محصولات کسپراسکای برای سرقت اطلاعات استفاده می‌کنند.
ویژگی جدید اینستاگرام برای نمایش پست‌های محبوب
مهر-قابلیت جدید اینستاگرام پست های احتمالی مورد پسند کاربر را در صفحه اصلی برای او نشان می دهد.