گرفتن گوشی به سمت آسمان آنتن دهی را بیشتر نمی کند
مهر-اگر تا به حال فکر می کردید با گرفتن گوشی در دست تان و بالابردن تلفن همراه به سمت آسمان می توانید کیفیت آنتن دهی آن را بیشتر کنید، سخت در اشتباه هستید.متخصصان می گویند این کار فایده ای ندارد ،امابه جای ثابت نشستن و بالا بردن گوشی بهتر است چند متری از سرجای تان جابه جا شوید تا بتوانید آنتن دهی بهتری داشته باشید.
مخفی کردن قدرت سیگنال؛ قابلیت جدید اندروید
فارس-گوگل در تلاش برای عرضه نسخه جدید اندروید موسوم به اندروید پی است که از امکانات جالبی برای شرکت‌های مخابراتی برخوردار است.
با تحولات انجام شده می توان وضعیت نمایش میزان قدرت سیگنال های مخابراتی را دربخش تنظیمات سیم کارت یا وضعیت سیم موسوم به SIM Status تغییر داد. این تغییرات به درخواست شرکت های مخابراتی انجام شده تا بتوانند به دلخواه وضعیت قدرت یا نبود قدرت سیگنال های مخابراتی را نمایش دهند.
آکنه با طلا درمان می شود !
مهر-محققان انگلیسی درمان آکنه را با طلا برای ۵۰ داوطلب آزمایش می کنند.
درمان مذکور Sebacia نام گرفته و فرد باید کرمی حاوی ذرات ریز طلای جامد را روی پوست ماساژ دهد. سپس لیزر با قدرت کم برای داغ کردن ذرات به کار می رود و همین روند از تورم جوش های آکنه می کاهدو جوش ها پس از چند روز از بین می روند.
با نوار سیاه اطراف ویدئوهای یوتیوب خداحافظی کنید
دیجیاتو-پلتفورم هایی مانند اسنپ چت و اینستاگرام ضبط و تماشای ویدئوهای افقی را به امری رایج تبدیل کرده اند، اما اگر این ویدئو ها را در یوتیوب پخش کنید دو نوار سیاه بزرگ بالا و پایین صفحه را اشغال می کند.با فراگیر شدن ویدئوهای افقی یوتیوب نیز به این جریان پیوسته و در آخرین به روزرسانی نسخه سازگار با iOS پخش چنین ویدئوهایی را بهینه سازی کرده و دیگر خبری از نوارهای آزار دهنده نیست.
رشد سالانه 2 برابری فروش شرکت های نانویی ایرانی
حاجیان -مدیرتوسعه بازار وصادرات ستاد فناوری نانو با بیان این که تولید محصولات نانویی درکشور با شیب بالایی در حال افزایش است، گفت :طی پنج سال اخیر میزان فروش شرکت های نانویی درکشورهمه ساله دوبرابر شده و اکنون میزان بازارنانو فناوری درکشور700میلیارد تومان است.قجاونددرگفت وگو با خراسان مهم ترین مشکل شرکت های تولیدکننده محصولات نانویی را نبودبازار مناسب برای فروش محصولات وآشنا نبودن باقوانین بازاروتجاری سازی بیان و تصریح کرد:یکی ازبرنامه های ستادنانو اجرای برنامه های مشترک باصنعت است که فناوری ها رابه بخش صنعت معرفی می کنیم تازمینه ورود آن هابه صنعت فراهم شودو یااین که صنعت روی محصول سرمایه گذاری کند.با اطمینان می توان گفت کیفیت محصول ایرانی به مراتب بهترازمحصول خارجی است.