قطب‌های برتر آی تی جهان
خبرآنلاین-سیلیکن ولی / Silicon Valley منطقه معروف به Bay Area در سان فرانسیسکو کالیفرنیا، معروف‌ترین قطب آی‌تی جهان است که تقریبا الگوی قطب سازی‌های بعدی در دنیا شده است. سیلیکن اَلی / Silicon Allee در برلین، تِک سنتر اروپا محسوب می‌شود تا با جذب استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، سیلیکن ولی اروپا باشد. منطقه Zhongguancun در شمال پکن معروف به سیلیکن ولی چین است. سیلیکن هیلز در آستین آمریکا دیگر هاب بزرگ آی‌تی جهان است. پارک  های-تِکِ Zhangjiang در شانگهای چین نیز عظمت خاص خود را دارد که دومین هاب آی‌تی چین محسوب می‌شود. بنگلور هند معروف به فلات سیلیکن، در واقع همان سیلیکن ولی از نوع آمریکایی در هند است.بوستون آمریکا، مسیر 128 دیگر قطب آی‌تی جهان در آمریکاست.میدان سیلیکن در لندن / Silicon Roundabout دیگر هاب‌های آی تی جهان است.سیلیکن ولی شمالی یا Silicon Valley North در ونکوور کانادا واقع شده است.
اینستاگرام پست‌های پیشنهادی را به شما معرفی می‌کند
زومیت-پس از اضافه‌شدن قابلیت دنبال‌کردن هشتگ‌ها، حال اینستاگرام ویژگی‌ جدید را معرفی کرده است که به‌واسطه‌ آن پست‌های مورد‌علاقه‌تان را به شما پیشنهاد می‌کند.این ویژگی که پیشتر در صفحه‌ «Explore» وجود داشت، اکنون راه خود را به صفحه‌ خانگی و اصلی اینستاگرام باز کرده است و براساس علایق شما، برخی پست‌ها را برای شما گلچین می کند و به شما نشان می‌دهد.
دادستانی کره جنوبی به دنبال افزایش محکومیت وارث سامسونگ
دیجیاتو-خبرگزاری بلومبرگ مدعی شده است، دادستانی کره جنوبی به دنبال افزایش محکومیت وارث سامسونگ «لی ژائه یونگ» از ۵ سال به ۱۲ سال است.
اپل از مشتریان خود عذرخواهی کرد
مهر-اپل برای کند کردن عملکرد آیفون های قدیمی عذرخواهی کردودر همین زمینه به طور موقت قیمت باتری های جایگزین را کاهش داد.
میتسوبیشی داده‌های محصولات خود را غیرقانونی دستکاری کرد
مهر-شرکت تولید مواد میتسوبیشی اعلام کرد که تمایل برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، باعث شده است شرکت‌های تابعه‌اش، مشخصات محصولات خود را غیرقانونی‌ دستکاری کنند.
هزاران سایت مخفیانه در حال دور زدن ابزارهای مسدود کننده تبلیغات
دیجیاتو-بسیاری از سایت های مطرح مخفیانه در حال دور زدن ابزارهای مسدود کننده تبلیغات (ad blockers) هستند.طبق یک بررسی ، بیش از یک سوم ۱۰ هزار سایت برتر دنیا در رده بندی الکسا به صورت مخفیانه و بی سر و صدا در حال دور زدن ابزارهای مسدودسازی تبلیغات و نمایش تبلیغ به کاربران خود هستند.