تم شب و روز به تلگرام اضافه شد
باشگاه خبرنگاران -تغییر خودکار تم شب و روز قابلیت جدیدی‌است که به تلگرام اضافه شده است.


وابستگی اپل به سامسونگ کمتر می‌شود
ایسنا-سامسونگ تاکنون تنها تامین‌کننده و سازنده صفحه نمایشOLED آیفون ۱۰ بوده است و درصورتی که این روال ادامه پیدا کند، انتظار می‌رود این شرکت در سال ۲۰۱۸ حدود ۲۲ میلیارد دلار از تامین و فروش پنل‌های اولد آیفون ۱۰ کسب درآمد کند.حال اخبار جدیدی به گوش می‌رسد که حاکی است اپل می‌خواهد وابستگی خود به رقیبش یعنی سامسونگ را تا حد زیادی کاهش دهد و بدین ترتیب به طورغیر منتظره تصمیم گرفته که سفارش نمایشگرهای آیفون ۱۰ به سامسونگ دیسپلی را کاهش دهد.


آزادی مشروط وارث سامسونگ
دیجیاتو-چند ماه پیش بود که لی جائه یونگ وارث سامسونگ به دلیل اتهاماتی نظیر پرداخت رشوه و اختلاس به پنج سال زندان محکوم شد با این حال اکنون یک دادگاه عالی در کره جنوبی حکم وی را به مدت چهار ماه به حالت تعلیق در آورد. طبق گزارشی که بلومبرگ در همین باره منتشر کرده پیش از تعلیق قرار زندان آقای لی حکم حبس وی از پنج سال به دو سال و نیم کاهش یافته است.


ال‌جی فروش محصولاتش را در چین متوقف می‌کند
باشگاه خبرنگاران -ال‌جی قصد دارد فروش محصولات خود را درچین متوقف کند.ال‌جی سال 2016 تعداد 480 میلیون نسخه گوشی هوشمند به جهان عرضه کرده که سهم چین فقط 160 هزار نسخه بوده است.


کاربران آیفون ایکس نمی توانند به تماس ها پاسخ دهند
مهر-برخی کاربران آیفون ایکس گزارش داده اند نمایشگر این دستگاه هنگام پاسخ به تماس ورودی برای چند ثانیه غیر فعال می شود. از سوی دیگر راه حل های معمول نیز این مشکل را برطرف نکرده است.


بهبود تهوع بارداری باگیاه نعناع فلفلی
ایسنا-پژوهشگران دانشگاه  شهید بهشتی دریافتنداسانس نعناع فلفلی باعث کاهش تهوع بارداری می‌شود