گوگل برای پیام رسان ها «پاسخ دهی» هوشمند فعال می کند
مهر-گوگل قصد دارد قابلیت پاسخ دهی هوشمند را برای اپلیکیشن های پیام رسان محبوب مانند واتس اپ و اسکایپ فعال کند.این فناوری که بر هوش مصنوعی مبتنی است، دو سال قبل در inbox ایمیل گوگل فعال شد. اکنون شاخه Area ۱۲۰ گوگل اعلام کرده این ویژگی برای اپلیکیشن های پیام رسان دیگر نیز فعال خواهد شد.با کمک این قابلیت برای سوالاتی مانند «آیا تو در رستوران هستی؟» یا «کی به خانه برمی گردی؟» پاسخ هایی در نظر گرفته شده است. برای ارائه پاسخ های صحیح تر، این پیام ها با توجه به مکان کاربر ارائه می شوند.


نفود هکرها به اسکایپ
ایتنا - آپدیت اسکایپ می‌تواند ورود و نفوذ هکرها را به گوشی و یا رایانه شما تسهیل کند.به کاربران توصیه شده تا زمانی که این پیام‌رسان ضعف‌های امنیتی را برطرف نکرده، به‌روزرسانی جدید اسکایپ را دانلود و نصب نکنند.


ارزش بازار ارزهای مجازی به یک تریلیون دلار می رسد
 ایسنا-به گفته مدیر اجرایی یکی از بازارهای ارزی دیجیتالی مهم، ارزش بازار این ارزها امسال به یک تریلیون دلار خواهد رسید.ارزش کنونی بازار ارزهای مجازی حدود ۴۱۷ میلیارد دلار است.اوایل ژانویه این بازار با رسیدن به سطح ۸۰۰ میلیارد دلاری رکوردشکنی کرده بود.


گوگل صفحات AMP را به جی میل هم می آورد
دیجیاتو-گوگل از ارائه فناوری AMP (صفحه های شتاب یافته موبایل) در جی میل خبر داده که می تواند در افزایش اشتیاق کاربران به استفاده از این اپلیکیشن ایمیل تأثیر به سزایی داشته باشد.
صفحات AMP برای این طراحی شده اند که بتوانند با حذف محتوای اضافی در صفحات اینترنتی، وب سایت ها را با سرعت بیشتری بارگذاری کنند. به عنوان مثال، با دسترسی به AMP در ایمیل می توان کارهای ساده ای مثل رزرو یک قرار ملاقات در تقویم را مستقیم از درون محیط ایمیل انجام داد، بدون آن که نیازی به باز کردن وب سایت های دیگر داشته باشید.


بدافزار اندرویدی میلیون‌ها گوشی را آلوده کرد
فارس-شرکت های امنیتی می گویند هفته گذشته بدافزار تازه‌ای برای سرقت و جمع‌آوری پول‌های دیجیتال از گوشی‌های اندرویدی به کار گرفته شده است که بعد از نصب روی تلفن همراه از پردازشگر گوشی به منظور جمع آوری و سرقت ارز دیجیتال سوءاستفاده می کند.