آتاری پول مجازی عرضه می کند
مهر-شرکت آتاری تولید کننده بازی های رایانه ای و دیجیتالی،  قصد دارد پول مجازی عرضه کند.ارز مجازی Atari Token قابلیت استفاده در یک پلتفورم سرگرمی دیجیتال را نیز دارد.


همکاری گوگل با پلیس برای شناسایی دقیق محل حوادث
ایسنا-گوگل با همکاری پلیس آمریکا در تلاش است موقعیت مکانی دقیق افرادی را که با پلیس و نیروهای امدادی تماس می‌گیرند به سرعت شناسایی کند.


جی‌میل جدید برای گوشی‌های کم‌حافظه
ایسنا-گوگل نسخه جدیدی از اپلیکیشن جی‌میل را تحت عنوان Gmail Go، برای گوشی‌های اندروید با ظرفیت حافظه پایین منتشر کرده است.سرویس آنلاین پست الکترونیک جی‌میل گو  در گوشی‌هایی حتی با ظرفیت حافظه ۵۱۲ مگابایت و یک مگابایت هم قابل دسترسی و استفاده است.


بمب متنی گوشی‌های آیفون را از کار می‌اندازد
ایسنا-یک پیام متنی مشهور به بمب متنی که حاوی تنها یک کاراکتر است، می‌تواند گوشی‌های هوشمند آیفون و دیگر محصولات اپل را از کار بیندازد.کاربرانی که از جدیدترین نسخه به‌روزرسانی iOS بهره می‌برند، بیشتر با چنین مشکلاتی نظیر بمب متنی مواجه شده‌اند.


حذف قابلیت night mode از گوشی های سونی
باشگاه خبرنگاران -پس از به روز رسانی اندروید Oreo هیچ کدام از گوشی های سونی قابلیت night mode را نخواهند داشت.به علاوه شرکت همچنین اعلام کرد که هم اکنون هیچ برنامه‌ای برای افزودن این ویژگی به دیگر گوشی های Xperia  وجود ندارد.


دکمه «نمایش تصویر» گوگل حذف می شود
مهر-گوگل دکمه «نمایش تصویر» را در بخش جست وجوی عکس خود حذف کرد. به این ترتیب ذخیره مستقیم عکس هایی که تحت پوشش قانون کپی رایت هستند، سخت تر می شود.البته پس از حذف این ابزار کاربر هنوز هم می تواند منبع عکس را با فشار دکمه «نمایش» مشاهده کند، اما نمایش تصاویر در زمینه اصلی ممکن نخواهد بود.این تغییر کوچک اما مهم پس از امضای قراردادی با Getty image ایجاد شده است.


خسارت 109 میلیارد دلاری حملات سایبری برای آمریکا
فارس-گزارشی که جمعه توسط کاخ سفید منتشر شده، نشان می دهد سال 2016 حملات سایبری برای آمریکا 57 تا 109 میلیارد دلار خسارت به بار آورده است.


ساختمان اپل کارمندان را زخمی کرد
فارس-کارمندان اپل که به ساختمان شیشه ای جدید427 میلیون دلاری این شرکت نقل مکان کرده اند، به علت طراحی جدید و بی توجهی چند بار به دیوارهای آن برخورد کرده و دچار مشکل شده اند.شیشه ای و شفاف بودن دیوارهای ساختمان موجب شده، افرادی که در حال استفاده از گوشی هستند، نتوانند به موقع موانع را تشخیص دهند و به شدت با این دیوارها برخورد کنند.


استفاده از فناوری شناسایی چهره در دوربین‌های مداربسته
ایسنا-به زودی دوربین‌های مداربسته به فناوری جدید "تشخیص چهره" مجهز خواهند بود که قادر هستند چهره افراد را با دقت 99 درصدی در میان جمعیت شناسایی کنند.