به نسخه‌های غیررسمی تلگرام اعتماد نکنید
ایسنا-به دلیل استقبال زیاد کاربران از تلگرام و متن باز بودن آن، نسخه‌های غیررسمی زیادی از آن ایجاد شده است. با توجه به متن باز بودن تلگرام، افراد می‌توانند به راحتی کد آن را متناسب با اهداف خود تغییر دهند و منتشر کنند. سرویس‌های تلگرام بدون فیلتر، لایو استوری تلگرام، طبقه‌بندی چت‌های تلگرام، حالت روح تلگرام، یافتن کاربران تلگرامی نزدیک خود، مکان‌یاب دوستان تلگرام و سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام بدافزارهایی هستند که با عناوین مختلفی منتشر می‌شوند.کاربران به هیچ عنوان از منابعی غیر از بازارهای رسمی اپلیکیشن،هیچ  نرم‌افزاری از جمله نسخه غیررسمی و تاییدنشده تلگرام را دانلود نکنند.


اشتراک گذاری اطلاعات اشیای سه بعدی در فیس‌بوک
فارس-فیس بوک از مدتی قبل تبادل اطلاعات فایل های اشیای سه بعدی را ممکن کرده بود و حالا دسترسی به این خدمات با سهولت بیشتری ممکن است.فیس بوک اعلام کرده که از این پس از فرمت استاندارد فایل‌های سه بعدی موسوم به gITF 2.0 پشتیبانی می کند.


ماهواره اینترنت ارزان اسپیس ایکس به آسمان رفت
مهر-اسپیس ایکس نخستین ماهواره برای فراهم کردن اینترنت ارزان را به آسمان فرستاد. در همین زمینه این شرکت تصمیم دارد۱۲هزار دستگاه از این ماهواره رابه آسمان بفرستد.


آیفونی‌ها نمی‌توانند از ایمیل یاهو استفاده کنند
ایسنا-کاربران گوشی‌های آیفون و محصولات اپل اعلام کردند که در دسترسی به ایمیل یاهوی خود مشکل دارند.انتظار می‌رود یاهو با انتشار نسخه به‌روزرسانی شده از پست الکترونیکی یاهو در کنار اپلیکیشن مخصوص ایمیل، مشکل کاربران مذکور را حل کند.


بهبود 30 درصد بیماران سکته مغزی با بوتاکس
 ایرنا- تزریق بوتاکس به عنوان روش درمانی موثر می‌ تواند به بیماران سکته مغزی کمک کند.بیمارانی که دو تا سه ماه از بروز سکته مغزی شان گذشته است و دچار عوارض شده‌اند، اگر تحت تزریق بوتاکس با اقدامات توان بخشی قرار گیرند،در30 درصد آن ها احتمال بهبودی وجود دارد.