اینترنت ماهواره ای برای هواپیما
مهر-پنج شرکت تصمیم دارند اینترنت وای فای ارزان و با کیفیت ماهواره ای را برای مسافران هواپیماها فراهم کنند.


پایان پشتیبانی آی تیونز از XP و Vista
ایتنا -اپل اعلام کرد فروشگاه iTunes از25 می سال جاری میلادی، پشتیبانی از دو سیستم‌عامل ویندوز XP و ویندوز Vista (متعلق به مایکروسافت) را پایان خواهد داد.


پسر ۱۱ ساله کارشناس بیت‌کوین!
ایسنا-اندرو کوری 11 ساله نویسنده کتاب "راهنمای نهایی بیت کوین" است که نسخه الکترونیکی آن با قیمت 2.99 دلار و نسخه کاغذی نیز با قیمت 9.99 دلار عرضه می شود.


امکان بازپخش لایو استریم ها و زیرنویس همزمان به یوتیوب می آید
دیجیاتو- گوگل از اضافه شدن قابلیت های جدیدی به سرویس YouTube Live خبر داد. نخستین قابلیت، امکان بازپخش لایو استریم هاست که گوگل از آن با عنوان Chat Replay یاد کرده است.قابلیت مفید بعدی، زیرنویس کردن استریم های زنده است.


موبایل فرزندتان را از راه دور قفل کنید
مهر-اپلیکیشن Family Link ساخته شده که به والدین اجازه می دهد از راه دور موبایل فرزندان خود را قفل کنند.


هشدار جدی به خریداران موبایل
ایسنا-رئیس صنف فناوران رایانه تهران درباره شگردسوءاستفاده‌گران از عنوان رجیستری در بازار هشدار داد.کمیجانی با بیان این که افزایش قیمت دلار روی قیمت گوشی‌ هم تاثیر گذاشته است، اظهار کرد:برخی فروشندگان ازعنوان رجیستری به عنوان مزیت برای فروش کالایشان استفاده می‌کنند. به این صورت که ازخریدار می‌پرسند گوشی رجیستر شده می‌خواهد یا نه؟ این خلاف مقررات است چراکه اساسا گوشی رجیستر نشده نباید فروخته شود.همچنین برخی فروشندگان کالای رجیسترنشده را می‌فروشند و زمانی که خریدار برای پس دادن گوشی مراجعه می‌کند، مبلغی دریافت می‌کنند و همان گوشی را دوباره بسته‌بندی می کنند و به دیگری می‌فروشند!چنان چه خریداران با این مقوله مواجه شدندبا سازمان بازرسی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا، تعزیرات و سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.