برای استوری های خود در اینستاگرام موسیقی بگذارید
اینستاگرام بعد از معرفی پلتفرم IGTV و قابلیت تماس تصویری گروهی،  تغییراتی هم در بخش استوری‌ها داده است؛ از امروز کاربران اپلیکیشن موبایل اینستاگرام می‌توانند برای پس‌زمینه استوری‌ها موسیقی بگذارند.به گزارش دیجیاتو ؛برای استفاده از این ویژگی، بعد از آن که وارد بخش استوری شدید کافیست روی استیکرها کلیک کرده و سپس آیکون Music را انتخاب کنید تا هزاران موسیقی پیشنهادی نمایش داده شود. در نهایت هم می‌توانید هر کدام را که خواستید روی پس زمینه استوری بگذارید.


آمازون وارد حوزه داروخانه آنلاین شد
آمازون طی توافقی یک میلیارد دلاری، PillPack را تصاحب کرد و وارد حوزه داروخانه‌های آنلاین شد.به گزارش زومیت ؛سه شرکت آمازون، برکشایر هاثاوی و جی پی مورگان در اولین گام برای نیل به هدف خود، شرکت جدیدی در حوزه‌ بهداشت و درمان تاسیس کردند. خبری که درباره خرید داروخانه، رسانه‌ای شده، رقم بالای معامله‌ خرید است که ظاهرا عددی حدود یک میلیارد دلار گزارش شده است.


پروتکل افزایش امنیت اینترنت وای فای معرفی شد
نهاد مرجع شبکه اینترنتی وای فای الاینس (Wi-Fi Alliance)، اعلام کرده که امنیت سایبری وای فای سرانجام پس از ۱۴ سال به‌روزرسانی شده است.به گزارش ایسنا؛به نظر می‌رسد نهاد مرجع شبکه اینترنتی وای فای بالاخره تصمیم گرفته است، پس از ۱۴ سال از آخرین به‌روزرسانی، امنیت سایبری وای فای (WiFi) را افزایش دهد. از بزرگ ترین قابلیت‌های این پروتکل امکان رمزنگاری مجزاست تا اطلاعات شخصی، مالی و محرمانه کاربران را در برابر جاسوسی و شنود در شبکه‌های اینترنتی وای فای محافظت کند.


آیا گوگل کنسول بازی جدیدی می‌سازد؟
 گوگل در حال توسعه سرویس استریم ابری جدیدی با نام Yeti است. این سرویس به گونه ای خواهد بود که طیف گسترده ای از پی سی ها، قادر به اجرای بازی ها باشند.به گزارش دیجیاتو؛استریم بازی های ویدئویی همانند تماشای یک ویدئو روی یوتیوب است. بازی ها روی سرورهای ابری گوگل ذخیره شده اند و کاربر از طریق اینترنتی قدرتمند، بازی را از سرورهای ابری دریافت و اجرا می کند. در این حالت نیازی به سخت افزار قدرتمند نیست و همه چیز بر بستر اینترنت ارائه می شود.


فیسبوک پروژه هواپیمای خورشیدی را تعطیل می‌کند
یکی از مدیران میانی بخش کدنویسی فیسبوک در یک پست وبلاگی اعلام کرده که این شرکت پروژه‌ ساخت هواپیمای غول‌پیکر خورشیدی خود با نام Aquila را لغو خواهد کرد. به گزارش زومیت ؛او در این پست نوشته است:ما تصمیم گرفتیم که طراحی و ساخت هواپیمای اختصاصی خود را لغو و کارگاه تولیدی آن در بریج‌واتر را نیز تعطیل کنیم.تعطیلی این کارگاه تولیدی به‌معنای از دست رفتن ۱۶ فرصت شغلی در فیسبوک است. البته در ادامه‌ این خبر آمده که دیگر جنبه‌های این پروژه بدون تغییر خاصی به کار خود ادامه خواهند داد.