حل مشکل اندازه لباس در خرید آنلاین
مهر - یک خرده فروشی آنلاین ژاپنی لباس مخصوصی را برای فروش عرضه کرده که کاربر پس از پوشیدن آن و عکس گرفتن می تواند اندازه های دقیق خود را تعیین و برای خرید آنلاین استفاده کند. یک خرده فروشی آنلاین در ژاپن برحسب سفارش مشتریان خود لباس‌های خال خالی می دوزد که به کاربر کمک می کند اندازه لباس‌های خود را با دقت و صحیح تعیین کند. لباس مذکور Zozosuit نام گرفته است.این شرکت قصد دارد میلیون ها دست از این لباس را تا پایان ماه جولای به مشتریانش تحویل دهد. البته این دومین نسخه از لباس است. نسخه اول لباس با تاخیر و افزایش هزینه ها مواجه شد. کاربران پس از پوشیدن این لباس از خود عکس می‌گیرند و می توانند اندازه های بدن خود را در یک اپلیکیشن وارد کنند تا لباسی که آنلاین می خرند کاملا اندازه باشد. Zozosuitجدید مجهز به سیستم شناسایی بدن است.
تولید انبوه مینی‌بوس‌های خودران توسط گوگل چینی
ایسنا - شرکت بزرگ "بایدو"( Baidu) تولید انبوه اولین مینی‌بوس خودران چین را آغاز کرده است. این شرکت قصد دارد این شبکه مینی‌بوسی را در فرودگاه‌هاو مناطق گردشگری به کار گیرد. شرکت بزرگ "بایدو"( Baidu) یک وب‌گاه جست وجوگر چینی است که دارای ۵۷ خدمت گوناگون، از جست وجو گرفته تا شبکه‌های اجتماعی است. این شرکت شبکه تولید مینی‌بوس های خودران خود را برای اولین بار در چین به تولید انبوه رساند. شرکت بایدواعلام کرد این مینی‌بوس که موسوم به "آپولونگ"(Apolong) است، هشت صندلی دارد. صندلی راننده، فرمان، شتاب‌دهنده و ترمز در این مینی‌بوس موجود نیست. این مینی‌بوس می‌تواند بدون دخالت انسان موانع راه را رد کند و به صورت خودکار حمل و نقل مسافران را انجام دهد. بدون این که نیاز به راننده باشد.
بزرگ ترین مزرعه عمودی دنیا 
در خط هوایی امارات!
ایسنا – بزرگ ترین مزرعه عمودی که در دبی ساخته خواهد شد، غذای مسافران خطوط هوایی امارات را تامین خواهد کرد. با تداوم روند افزایش جمعیت در این سیاره کوچک، تکنیک‌های کشاورزی فعلی به اندازه کافی کارآمد نیستند و نمی‌توانند پاسخ گوی نیاز غذایی ما باشند. به همین منظور، برای استفاده بهتر از فضا، مزارع آینده به احتمال فراوان به شکل ساختمان‌های بلند درمی‌آیند.