با ورود اینترنت در اواسط دهه ۷۰ به ایران و همه گیر شدن آن در بین تجار و کارکنان و همچنین توسعه ارتباطی شرکت های ایرانی با بازارهای خارجی لزوم به داشتن سایت برای شرکتهای تجاری و صنعتی جهت ارتباطات بین المللی ضروری گردید. شرکت پاساوان فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در ایران از سال ۱۳۷۸ آغاز نمود و یکی از قدیمی ترین شرکتهای طراحی سایت در ایران می باشد.

طراحی سایت استاتیک برای شرکتهای تجاری و تولیدی نقطه شروع فعالیت پاساوان در ایران بود که در طی زمان و توسعه وب و زبانهای برنامه نویسی سایت پاساوان نیز دانش خود را متناسب با زمان بروز کرد و با طراحی سایت داینامیک و برنامه نویسی وب اقدام به ایجاد سیستم های مدیریت محتوا نمود.

شرکت پاساوان با تأسیس دفتر در انگلستان و فعالیت در شرکتهای برجسته در این زمینه در خارج از ایران به عنوان اولین شرکت طراحی وب ایران اقدام به ارائه خدمات بهینه سازی سایت به مشتریان خود جهت افزایش رتبه در گوگل و دستیابی به بازارهای جدید در این زمینه پیشگام بوده است.

در حال حاضر پاساوان  با دو دفتر اصلی در ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی وب ایران با بسیاری از برندهای معتبر داخلی در حال فعالیت می باشد و امیدواریم همواره بتوانیم بروزترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه نماییم.