هک شدن واتس‌اَپ توسط هکرها مثل
 آب خوردن! 
خبرآنلاین/ کمپانی چک پوینت با انتشار گزارشی ثابت کرد که می‌توان به‌راحتی متن چت‌ها را در گروه‌های واتس‌اَپ تغییر داد.
نقص امنیتی در پیام‌رسان متعلق به فیس‌بوک، اجازه می‌دهد تا هکرها بتوانند پیام‌های دروغین ساخته و در گروه‌های مختلف منتشر کنند، درحالی‌که متن پیام‌ها به نام افراد عضو گروه بوده و کسی نمی‌تواند صحت‌وسقم آن را تشخیص دهد.محققان امنیتی می‌گویند پل واسط میان نسخه موبایل و وب اپلیکیشن واتس‌اَپ (از طریق QR)آسیب‌پذیر است و می‌توان پیام‌های ناخواسته را به نمایش گذاشت.
آن‌ها با دست‌کاری پیامGreat به «من در حال مرگ در بیمارستانم» متعلق به یکی از اعضا باعث شدند تا دیگران پیام را جدی گرفته و واکنش نشان دهند.
غیر فعال کردن «حالت مکالمه» در اپلیکیشن Gmail ممکن شد
دیجیاتو/ بعد از آپدیت بزرگ جیمیل، قابلیتی به این سرویس اضافه شده که مدیریت مکالمات ایمیلی را برایتان آسان‌تر می‌کند.
حالت مکالمه (Conversation View) در این به‌روزرسانی به دکمه روشن/خاموش کردن مجهز شده. این یعنی هر زمان که بخواهید قادر به غیر فعال کردن این حالت و ورود به حالت نوشتن کلاسیک ایمیل‌ها باشید.
دست‌کاری در فناوری تشخیص چهره 
توسط هکرها
خبرآنلاین/ هکرها به‌زودی قادر خواهند بود با دست‌کاری در فناوری تشخیص چهره نوسانات سیاسی در جامعه ایجاد کرده و رخدادهای سیاسی ازجمله انتخابات را تحت تأثیر اهداف خود قرار دهند.مقامات اطلاعاتی با نزدیک شدن به انتخابات میان‌دوره ای در آمریکا هشدار می‌دهند که هکرها سعی خواهند کرد نتایج را تغییر دهند.
کشف چند آسیب پذیری جدی در میلیون ها موبایل آمریکایی
دیجیاتو/ محققانی که زیر نظر وزارت امنیت میهن ایالات متحده فعالیت می کنند به تازگی آسیب پذیری های امنیتی بزرگی کشف کرده اند که احتمالاً میلیون ها اسمارت فون در آمریکا را تحت تاثیر قرار داده اند. گفته می شود که این آسیب پذیری ها روی موبایل هایی یافت شده که توسط ورایزن، AT&T، تی موبایل، اسپرینت و سایر اپراتورهای مخابراتی به فروش می رسند.
این آسیب پذیری ها، می توانند دسترسی کامل به محتویات یک دیوایس را میسر کنند و حتی امکان دسترسی به ایمیل ها و پیامک ها، بدون این که کاربر مطلع شود، امکان پذیر خواهد بود.