بررسی ایمیل پس از کار به سلامت افراد آسیب می‌زند
فارس- تحقیقات حاکی از این است که بررسی ایمیل پس از ساعات کاری، علاوه بر این که سلامتی خود فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد، به روابط او با همسر یا دیگر اعضای خانواده آسیب می‌زند و سلامتی آن ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
براساس این تحقیقات، استرس و اضطراب افرادی که پس از ترک محل کار، ایمیل‌های خود را بررسی می‌کنند، به میزان قابل توجهی بیش از دیگران است. تحقیقات متعددی نشان داده است، این کارمندان تا قبل از خواب پیام‌های کاری خود را بررسی و صبح نیز به محض این که بیدار می‌شوند، مجدد پیام‌های کاری شان را بازبینی می‌کنند. کارشناسان بهداشتی تأکید می‌کنند، اکنون سلامت جسمی و روحی میلیون‌ها کارمند با چنین شرایطی در خطر است. 
سرورهای 27.6پتابایتی مایکروسافت در زیرآب
زومیت/ در پایگاه اطلاعاتی زیردریایی مایکروسافت وب‌کمی قرار داده شده است که به کمک آن می‌توان شنا کردن ماهی‌ها از کنار 27.6 پتابایت اطلاعات را مشاهده کرد.مایکروسافت وب‌کمی را در کنار پایگاه اطلاعات زیردریایی خود قرار داده است که تصاویر زنده ای از زنگ زدن مخزن فلزی و صدها ماهی را نشان می دهد که ناگهان به داده‌های کلود و هوش مصنوعی علاقه‌مند شده‌اند. این شرکت خرداد ماه سروری را به زیر آب فرستاد تا آزمایش کند که با خنک کردن آن زیر آب دریا می‌توان در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرد یا خیر.این سرور شامل ۱۲ قفسه با ۸۶۴ سرور است که ظرفیت 27.6 پتابایت (۲۷۶۰۰ ترابایت) دارند؛ ظرفیتی معادل پنج میلیون نسخه از پویانمایی در جست و جوی نمو. گزارش‌ها نشان می‌دهد که شرکت در آینده سرورهای قدرتمندتری را به این پروژه اضافه خواهد کرد.
اپلیکیشن های کارخانه، عامل هک 
موبایل های اندرویدی
مهر- تحقیقی جدید نشان می دهد سیستم عامل و نرم افزارهایی که در کارخانه روی موبایل ها نصب می شوند، دستگاه های اندروید را در معرض خطر هک قرار می دهند.دلیل این موضوع هم سیستم عامل باز این دستگاه هاست.
در این تحقیقKryptowire ۱۰ دستگاه اندروید را بررسی کرده که اپراتورهای مخابراتی آمریکا از آن ها پشتیبانی می کنند. این شرکت ضمن تحقیقات باگ هایی در firmware(نرم افزاری که از قبل روی دستگاه ها نصب شده) یافتند که دستگاه ها را در معرض خطر حملات اپلیکیشن های بد قرار می دهد.
تکدی گری هوشمند در انگلستان 
دیجیاتو/ به تازگی طرح جدیدی برای کمک به گدایان طراحی شده‌ که موجب می‌شود حتی اشخاصی که پول نقد ندارند هم بتوانند به آن ها کمک کنند. بدین ترتیب در انگلستان تکدی گری هوشمند خواهد شد.برنامه Greater Change توسط مدرسه کسب و کار سعید آکسفورد با همکاری مرکز نوآوری دانشگاه آکسفورد به مرحله اجرا رسیده و در آن تعدادی بارکد مشخص برای گدایان طراحی شده تا رهگذران بتوانند با استفاده از گوشی‌های شان به آن ها کمک کنند.بنیان گذار این برنامه می‌گوید که سیستم طراحی شده از سازو کاری شبیه بلیت ‌های آنلاین بهره می‌برد و کد QR ویژه ای در آن ها تعبیه شده است. به باور وی بریتانیایی‌های مدرن به پرداخت هزینه‌های روزمره نظیر بلیت مترو با استفاده از کارت‌ها و موبایل‌های شان عادت کرده‌اند.