امروزه برنامه نویسی وب و ایجاد سایتهای دینامیک جزء لاینفک طراحی سایت می باشد و تیمهای برنامه نویسی تخصصی پاساوان در زمینه های زیر با رعایت کامل مسائل امنیتی و اصول طراحی بانکهای اطلاعاتی وب سایت شما را پیاده سازی می کنند.

برنامه نویسی ASP و Asp.Net

طراحی بانکهای اطلاعاتی SQL Server و Access و Oracle

ایجاد CSSهای بهینه برای وب سایت

جاوا اسکریپت و XML

ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی

شرکت پاساوان با ایجاد سایتهای فروش اینترنتی در ایران و انگلستان، ایجاد سیستم اینترنتی آموزش و ایجاد وب سایتهای دینامیک دولتی با هدف ارائه خدمات دولت الکترونیک از همان ابتدا در زمینه ایجاد اینگونه وب سایتها پیشرو بوده است

رنامه نویسی وب سایتهای فروش اینترنتی

با گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای معرفی و فروش کالا پاساوان اقدام به ایجاد سایتهای فروشگاهی اینترنتی مختلف در ایران و انگلستان نموده است که برخی از آنها عبارتند از: شرکت توس کامپیوتر، Floor Makers، Hearts Jewelry و A-kiddiesw که همگی آنها کلیه امور مربوط به معرفی کالا، فروش و پرداخت وجه را به صورت کاملاً اینترنتی انجام می دهند.

برنامه نویسی وب سایتهای مدیریت محتوا

ایجاد سایتهایی با امکان تغییر و بروز رسانی توسط مدیر سایت با این دیدگاه که شاید مدیران اینگونه سایتها اطلاعات دقیقی از علم طراحی سایت ندانند ما را بر آن داشت تا اقدام به برنامه نویسی سایتهای مدیریت محتوا نماییم.
در پیاده سازی سایتهای مدیریت محتوا متناسب با نیاز کارفرما در هر بخش، اطلاعات و جداول آن قسمت را به صورت بانک اطلاعات پیاده سازی کرده و در بخش مدیریت اطلاعات بروز رسانی آن را در اختیار مدیر سایت قرار می دهیم که از آن جمله وب سایتها عبارتند از: وب سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان، شرکت آب و فاضلاب شهری بجنورد، پایگاه اطلاعات کارت ویزیت ایران، بانک جامع فروش خودرو، اداره تعاون استان خراسان، شرکت شهدیران، Euro Property Centre، Photo by Moon، Mega Storage و بسیاری موارد دیگر.

برنامه نویسی سایت خدمات دولت الکترونیک

با الزامات دولت محترم به دستگاههای اجرایی در راستای ارائه خدمات الکترونیک به مردم شرکتپاساوان از اولین پروژه های دولتی خود با این دیدگاه نسبت به تحلیل و آنالیز اینگونه وب سایتها اقدام نمود و در این راستا می توان به پیاده سازی خدمات الکترونیک شرکت مخابرات خراسان، شرکت مخابرات گلستان، شرکت آب و فاضلاب مشهد، سیستمهای معاونت فناوری وزارت علوم، پارک علم و فناوری خراسان و دیگر موارد اشاره کرد.

سیستم اینترنتی آموزش

این سیستم حاصل تلاش چندین ساله بخش برنامه نویسی تحت وب شرکت می باشد که در آن با رعایت کامل موارد امنیتی در سطوح مختلف برنامه و بانک اطلاعات، سیستمی جامع را جهت انجام امور مربوط به مدیریت آموزش به وجود آورده ایم که از نکات بسیار برجسته آن می توان به سرعت سریع پاسخ گویی در زمان اوج ترافیک سایت (انتخاب واحد، حذف و اضافه، ورود نمره اساتید) اشاره نمود. تحلیل درست و پیاده سازی صحیح بانک اطلاعات به همراه بهینه سازی کامل کدهای برنامه و استفاده از تکنیکهای روز دنیا از علل این دستاورد می باشد.

سیستم پرتال پیشرفته پاساوان

سالها تجربه ما در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی وب و ایجاد وب سایتهای دینامیک و شناختی که از مشتریان پیدا کردیم ما را بر آن داشت تا سیستمی کاملاً ماژولار و دینامیک با قابلیتهای بسیار انعطاف پذیر ایجاد کنیم، این سیستم با تکنولوژی Asp.Net و بانک اطلاعات SQL Server 2005 طراحی و پیاده سازی شده است و به عنوان یک سیستم کامل مدیریت محتوا قابل ارائه به بخشهای دولتی و خصوصی می باشد.

برخی از پروژه های انجام شده در این خصوص عبارتند از: پرتال شرکت مخابرات استان گلستان، پرتال معاونت فناوری وزارت علوم، پرتال سازمان نظام مهندسی خراسان، پرتال شرکت آب و فاضلاب اهواز، پرتال صنایع مهتاب خراسان، پرتال صنایع چوب و مبل دقت و دیگر موارد.